Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Mazowieckim

Piknik dla dzieci umieszczonych w rodzinach zastępczych

Utworzono dnia 06.09.2022

27 sierpnia 2022r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Maz. po przerwie spowodowanej pandemią wróciło z piknikiem dla dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej z terenu powiatu tomaszowskiego.

Organizowany przez PCPR piknik stanowi okazję dla rodzin zastępczych i przedstawicieli placówek opiekuńczo – wychowawczych do integracji, wymiany doświadczeń oraz podzielenia się problemami, z jakimi borykają się rodziny zastępcze. Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Maz. dołożyli wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był okazją do wspólnej, rodzinnej zabawy, a także wnosił nową jakość do funkcjonowania systemu pieczy zastępczej na terenie powiatu tomaszowskiego.

W czasie pikniku Członek Zarządu Powiatu Marek Kubiak oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Andrzej Więckowski podziękowali i złożyli wyrazy wdzięczności i uznania za codzienny trud pracy rodzinom. Piknik obfitował w liczne atrakcje: zabawy integracyjne, lekcja edukacyjna z uznanymi sportowcami Bartłomiejem Nerojem oraz Jaromirem Radke, malowanie twarzy.

Dla uczestników przewidziano poczęstunek- było danie z grilla, słodkie przekąski, napoje. Każde z dzieci otrzymało również atrakcyjne nagrody za udział w konkursach. Uśmiechu i radości nie było końca.

Udział w uroczystości umożliwił miłe i aktywne spędzenie czasu dzieci i opiekunów, zintegrowanie funkcjonujących na terenie powiatu tomaszowskiego rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, oraz przedstawicieli placówek opiekuńczo – wychowawczych, a także promowanie idei rodzicielstwa zastępczego.

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny obchodzą