Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Mazowieckim

Tegoroczne, powiatowe święto pracowników pomocy społecznej za nami

Utworzono dnia 23.11.2023

Powiatowe obchody Dnia Pracownika Socjalnego odbyły się 21 listopada br. w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej. Z tej okazji przedstawiciele władz samorządowych powiatu tomaszowskiego - Pani Wacława Bąk – Przewodnicząca Rady Powiatu, członkowie Zarządu Powiatu – Pani Elżbieta Łojszczyk i Pan Marek Kubiak, sekretarz Powiatu Pan Jerzy Kowalczyk oraz Członek Zarządu Powiatu w kadencjach 2007 – 2010 i 2011 – 2014, obecny radny Rady Miasta w Tomaszowie Maz. Pan Kazimierz Baran a także gospodarz obchodów – Pan Andrzej Więckowski - dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, podziękowali za pracę, poświęcenie i gotowość niesienia pomocy, tym wszystkim, którzy pracują na rzecz drugiego człowieka. Obchody Dnia Pracownika Socjalnego są doskonałą okazją do wyróżnienia tych osób, które w sposób szczególny wykazały się zaangażowaniem w pracę i pomoc osobom jej potrzebującym. W tym roku wśród wyróżnionych pracowników warsztatów terapii zajęciowej, jednostek pomocy społecznej i pieczy zastępczej znaleźli się:

1. Dominika Brzosko - Kamizela – pracownik warsztatu terapii zajęciowej prowadzonego przez Stowarzyszenie Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych,

2. Agnieszka Gawenda – pracownik warsztatu terapii zajęciowej prowadzonego przez Fundację Społeczną „RAZEM,

3. Jacek Szulc – pracownik warsztatu terapii zajęciowej prowadzonego przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń”,

4. Ewa Lewandowska - pracownik Domu Pomocy Społecznej Nr 1,

5. Anna Goworek – pracownik Domu Pomocy Społecznej Nr 2,

6. Elżbieta Zaremba – pracownik Środowiskowego Dom Samopomocy,

7. Piotr Wojtaszczyk – pracownik Domu Dziecka „Słoneczko”,

8. Emilia Wolska - pracownik w pogotowiu rodzinnym,

9. Anita Przybysz - Wójciak - pedagog w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

Obchodzone święto było również okazją do podziękowania Pani Barbarze Zegar - emerytowanej już dyrektor Domu Dziecka „Słoneczko” w Tomaszowie Maz. za wieloletnią, wzorową współpracę, za otwartość na wspólne pomysły oraz za trud i serce włożone w pracę na rzecz dzieci pozbawionych opieki.

Tegoroczne obchody zakończyły się muzycznym występem młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Dąbrowskiego w Tomaszowie Maz.

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny obchodzą